FacebookGoogle MapsEmail

Licencjonowany przewodnik po Barcelonie

Sebastian Licencjonowany Przewodnik po Barcelonie

Nazywam się Sebastian Mączka. Jestem licencjonowanym przewodnikiem po Barcelonie i Katalonii, miejscu, w którym mieszkam od 2007 roku. Przygodę z pracą w turystyce zacząłem już podczas studiów na Akademii Ekonomicznej w Krakowie, kiedy to zdobyłem licencję Pilota Grup Zagranicznych. Wtedy też zacząłem podróżować po świecie zatrzymując się na dłużej w wybranych miejscach. Na początek wybrałem Londyn, gdzie “doszlifowałem” znajomość angielskiego. Studiując na Uniwersytecie w Nowym Jorku (gdzie też pracowałem jako nauczyciel pomocniczy) byłem min. rykszarzem i przewodnikiem po Central Parku i Manhattanie.

W Barcelonie, do Maja 2013 zajmowałem się organizowaniem wycieczek i eventów dla klientów statków pasażerskich i byłem odpowiedzialny za operacje logistyczne m. in. w Barcelonie, Valencji, Tarragonie i mniejszych portach na Costa Brava. Do dziś, już tylko jako przewodnik, pracuję dla największych światowych firm na rynku turystyki morskiej, takich jak ROYAL CARRIBEAN, COSTA, MSC, HOLLAND AMERICA (Ciekawostka: flagowy statek Polskich Linii Oceanicznych TSS Stefan Batory był odkupiony od tej firmy w 1968, wcześniej nazywał się MAASDAM) i jachtów luksusowych jak WINDSTAR.

Lubię podróże oraz żywe kontakty z ludzmi, tak więc praca przewodnika jest dla mnie przyjemnością. Oprowadzam w językach: polskim, angielskim, francuskim i hiszpańskim.

Aby dowiedzieć się więcej o mnie PRZECZYTAJ WYWIAD zamieszczony w Dobrym Tygodniku Sądeckim.

Wycieczki po Barcelonie

Razem z najlepszymi przewodnikami po Barcelonie wycieczki dopasowuję do klienta,  indywidualnych zainteresowań, ilości dostępnego czasu i rodzaju transportu. Wyjazdy związane z tematyką cavy i wina, szlakiem templariuszy czy miasteczek średniowiecznych to ciekawe propozycje dopełniające ofertę objazdów standardowych.

Jestśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy na terenie Katalonii. Pracujemy zarówno z grupami, jak i z klientami indywidualnymi, oferując pomoc w organizacji pobytu i dodatkowych usług.

Sebastian licencjonowany przewodnik po Barcelonie

“Najlepszy przewodnik jakiego mieliśmy okazję poznać . Pan Sebastian to przemiły człowiek , inteligentny, z ogromną wiedzą ,ale przede wszystkim podchodzący z pasją do tego co robi”

Katarzyna Politkowska

“Rewelacyjny przewodnik. Pan Sebastian potrafi przekazać posiadaną wiedzę w taki sposób, że nie da się nie zapisać głęboko w pamięci wspomnień ze zwiedzania Barcelony”

Krzysztof Pielgrzym Marecki

więcej na Facebook